Shop Mobile More Submit  Join Login
Calaris i Ben: Las velas. by bor-chan Calaris i Ben: Las velas. by bor-chan
Trzy dni pracy. Porwałam się na ten projekt pomimo że czekają mnie jeszcze inne.
Musiałam to narysować. Nie wiem czy bardziej zrobiłam to dla *YouCantSeeMee czy dla samej siebie. Powiedzmy, ze po połowie.
Zuz mam nadzieję, że będziesz zadowolona z tła. : )

ręka mi odpada D:


_______________________________
Calaris (c) *YouCantSeeMee
Benjamin (c) *bor-chan

MyPaint
Background inspired by IKEA
:iconklemthepotato:
Wybacz bycie skąpym w ocenie ;) Ogólnie wygląda świetnie. To tak na wstępie, żeby nie było żadnych wątpliwości~ Nie znam programu, w którym to robiłaś, ale efekt malowania farbami jest zdecydowanie widoczny, zwłaszcza w świetle, które pada od świec. Bardzo ładne jest też niebieskie światło z ulicy (?), szczególnie mi się podoba jak oba mieszają się na hmm, pufie czy też stołku, który jest na pierwszym planie. Mówić, że tło jest niesamowite nie muszę, bo pewnie się naczytałaś tego już w komentarzach. Ściana na drugim planie z białymi fotelami mnie urzekła~ Też mam plan ćwiczyć z katalogiem Ikei, ale nie wiem czy uda mi się kiedyś osiągnąć takie rezultaty xD W tym wszystkim (tudzież zachwycie nad mebelkami i światłem) giną trochę postacie, jakby same były elementem wnętrza. Jej lewa łapka wydaje mi się troszkę krótka, ale anatomia to dla mnie czarna magia, więc nie będę przesadzać (w krytyce musiałam się czegoś przyczepić :P) Przez to, że Ben ją trzyma wygląda trochę, jakby była bardzo leciutka i troszkę lewitowała. Skoro się już czepiam, to czy lampa w tle się świeci? Wygląda na zgaszoną, ale jasność na ścianie nie pozwala mi tego jasno określić.
W każdym razie jestem pełna podziwu dla cierpliwości i skilla, który trzeba osiągnąć, żeby namalować takie wnętrze. Czapki z głów :)
What do you think?
The Artist thought this was FAIR
8 out of 8 deviants thought this was fair.

The Artist has requested Critique on this Artwork

Please sign up or login to post a critique.

The owner of this deviation has disabled comments.
×Details

Submitted on
January 13, 2013
Image Size
219 KB
Resolution
1604×1161
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,106
Favourites
45 (who?)
Comments
Disabled
Downloads
7
×